چاپ        ارسال به دوست

اجلاسیه تشکل ها و انجمن های فرهنگی المصطفی برگزار شد

اجلاسیه تشکل ها و انجمن های فرهنگی جامعه المصطفی با موضوع گفتمان انقلاب، در مجتمع آموزش عالی المصطفی در اصفهان برگزار شد.

به گزارش مرکز خبر و اطلاع رسانی جامعه المصطفی، همزمان با سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی دردهه فجرفاطمی "اجلاسیه تشکل های فرهنگی" مجتمع آموزش عالی اصفهان باعنوان گفتمان انقلاب اسلامی برگزار شد.

ازبرنامه های آغازین این اجلاسیه مراسم افتتاحیه بود که با سخنرانی حجج اسلام ملکی رئیس مجتمع آموزش عالی اصفهان و رضایی رئیس گروه تشکل های فرهنگی و انجمن های جامعه المصطفی و گزارش معاون فرهنگی تربیتی المصطفی اصفهان برگزار گردید.

از دیگر برنامه های مهم این اجلاس برگزاری نمایشگاه آثار و محصولات تشکل ها بود که در 15 غرفه بسیار جذاب و با نشاط توسط اعضای تشکل ها برگزار گردید.

گفتنی است، کارگاه های "گفتمان انقلاب - ولایت فقیه "،" گفتمان انقلاب - مهدویت" و "گفتمان انقلاب – دستاوردهای انقلاب اسلامی " با حضور و استقبال حداکثری تشکل ها در این اجلاسیه اجرا شد.

در بخش پایانی مراسم اختتامیه، ضمن ارائه گزارش معاون فرهنگی تربیتی و تک تک مسئولین تشکل ها، حجت الاسلام والمسلمین رضایی رئیس گروه تشکل ها و انجمن های فرهنگی و حجت الاسلام والمسلمین ملکی ضمن تقدیر و تشکر از همه میهمانان و شرکت کنندگان نکات کلیدی وکاربردی در راستای فعال تر و هدفمند نمودن برنامه های پیش رو بیان کردند.

این مراسم با قرائت بیانیه و اهداء جوایز به مسئولین تشکل ها و برندگان مسابقات فرهنگی حفظ زیارت اربعین و آیات عاشورایی به پایان رسید.

لازم به ذکراست؛ تشکل های خواهران نیز در این اجلاسیه حضور فعالی داشتند و کارگاه های محتوایی گفتمان انقلاب و مراسم اختتامیه آنها به صورت مجزا در بنت المصطفی برگزار شد


١٣:٣٦ - دوشنبه ٢٣ بهمن ١٣٩٦    /    شماره : ٩١١٦٢    /    تعداد نمایش : ٨١٩خروج
saja

سامانه جامع آموزش

sampa

سنجش و پذیرش

sampa

کتابخانه

sampa

نشریات